www.spojenaskolasabinov.sk

Návštevnosť

Dnes14
Včera70
Za mesiac758
Celkom231594

Vyhlásenie o prístupnosti

Webová stránka Spojenej školy je vytvorená s ohľadom na maximálnu prístupnosť obsahu a funkčnosť. Vyhovuje všetkým dôležitým pravidlám najznámejších metodík - Blind Friendly Web a WCAG 1.0.

Web sídlo je spracované v redakčnom systéme CMS Joomla!

Joomla! je voľne šíriteľný software založený na GNU/GPL licencii.(General Public License)

Štruktúra obsahu a layoutu stránky je vytvorená validným XHTML 1.0, vizuálna prezentácia pomocou kaskádových štýlov (CSS).

Stránka ako taká je prístupná aj po vypnutí zobrazovania obrázkov, kaskádových štýlov (CSS), Java a JavaScript sekvencií.

Niektoré informácie na tejto stránke sú publikované v podobe dokumentov vo formáte .PDF z dôvodov, že buď obsahujú typografické prvky a formátovanie, ktoré webový formát XHTML nepodporuje, alebo sú príliš veľké a je vhodné ich stiahnutie. Pre zobrazenie týchto dokumentov je potrebné mať nainštalovaný prehliadač Adobe Reader, ktorý je možné zdarma stiahnuť zo stránky spoločnosti Adobe. V niektorých prípadoch (hlavne ak je vyžadovaná publikácia editovateľného dokumentu) je dokument zverejnený vo formáte .RTF. Tieto dokumenty je možné zobraziť a editovať vo väčšine bežne používaných textových editorov.

Súbory, ktoré sú určené na stiahnutie sa otvárajú v novom okne.

Všetky dokumenty na stránke sú zverejňované v súlade s Výnosom Ministerstva financií SR z 9. júna 2010 č. 312/2010 o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy.

 

Kontakt
V prípade akýchkoľvek problémov s prístupnosťou webového sídla www.spojenaskolasabinov.sk , kontaktujte technickú správu webu na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Správcom obsahu a technickým prevádzkovateľom stránky je Spojená škola, Sabinov.

PROJEKT SYSTÉMU DUÁLNEHO VZDELÁVANIA

logo MŠ VVaŠ SR

logo EÚ, ESF a EFRR

logo OP ĽZ
 logo SDV

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje